fbpx

Filmy instruktażowe

 

Wideo to podstawa nowoczesnej komunikacji marketingowej i najlepszy sposób na zwiększenie zysków firmy oraz zbudowanie wizerunku marki. Oprócz filmu reklamowego czy spotu promocyjnego coraz większe znaczenie ma dziś film instruktażowy z wykorzystaniem technik metaverse, czyli wirtualnej produkcji.

Chcesz przybliżyć działanie swojego produktu, opowiedzieć o usłudze, przekonać do siebie klientów czy zbudować grono odbiorców Twojej marki w internecie i social mediach? Film instruktażowy Ci w tym pomoże! Nie wiesz, jak zabrać się za jego zrobienie? Zajmiemy się tym za Ciebie od A do Z! Produkujemy najlepsze filmy instruktażowe i szkoleniowe!

  • Indywidualne i kreatywne podejście do projektu
  • Filmy instruktażowe w technologii VR
  • Filmy szkoleniowe dla pracowników

Film instruktażowy – doskonałe narzędzie marketingowe

Każda firma, która dba o swój wizerunek, powinna mieć w swoim portfolio profesjonalne filmy szkoleniowe i instruktażowe. Dlaczego? Film instruktażowy wyjaśnia klientom czy użytkownikom wszystkie aspekty związane z produktem lub usługą. Pomaga zrozumieć ich działanie i poznać dany produkt. Z tego powodu produkcja filmów szkoleniowych i filmów instruktażowych jest szczególnie ważna dla działania firmy. Będzie niezbędna zwłaszcza w przypadku branż, które wymagają szkolenia i wdrażania nowych pracowników np. za pomocą filmu czy w trakcie spotkań w VR.

Produkcja filmów instruktażowych buduje wiarygodność marki „na zewnątrz”, poprawia jej wizerunek i zwiększa zyski. W dzisiejszych czasach większość życia toczy się cyfrowo, a internet czy media społecznościowe są podstawowym miejscem, z którego klienci czerpią informacje o produkcie.

Film instruktażowy pozwala wykreować wizerunek marki jako eksperta w swojej dziedzinie. Taki rodzaj wideo sprawdza się zwłaszcza w przypadku prowadzenia kanału na Youtube czy w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Użytkownicy doceniają formę przekazu, jaką jest film czy VR w metaverse. Dzięki temu promocja produktów czy usług przy pomocy tych narzędzi jest bardzo skuteczna.

 

Produkcja filmów instruktażowych

Na czym polega produkcja filmów instruktażowych? Po pierwsze, liczy się content, czyli merytoryczna atrakcyjność przekazu. Po drugie – ważny jest ciekawy i nieszablonowy pomysł na komunikację oraz dobór właściwego eksperta. Po trzecie – dobry film instruktażowy nie uda się bez doświadczonego studia filmowego, które dysponuje odpowiednim sprzętem i zapleczem technologicznym do zapewnienia najwyższej jakości animacji.

Nasze studio filmowe zajmuje się profesjonalną produkcją filmów instruktażowych. Wyróżniamy się doświadczeniem na rynku i doskonałą znajomością najnowszych trendów w segmencie reklamy wideo.

Naszym ogromnym atutem jest też nowoczesne zaplecze sprzętowe. Dysponujemy studiem green room. W produkcjach wykorzystujemy system Motion Capture (moCap), który przechwytuje ruch aktora i przenosi go do rzeczywistości 3D, nowoczesne kamery kinowe, technologię metaverse, czyli wirtualną rzeczywistość i inne zaawansowane technologie wideo.

Produkcja filmów szkoleniowych dla firm

Filmy szkoleniowe to ważne narzędzie w pracy wielu firm. W obecnych czasach, gdy coraz więcej spotkań, konferencji czy szkoleń odbywa się online lub w świecie VR, profesjonalne produkcje wideo mogą nawet zastąpić z powodzeniem szkolenia offline. Dobrze wyprodukowany film szkoleniowy ma nieocenioną wartość. Pomaga w prowadzeniu działalności i wdrażaniu nowych pracowników. Jest ważnym narzędziem pracy biur zajmujących się obsługą techniczną czy serwisem. W działach marketingu będzie z kolei niezastąpionym sposobem na kreowanie profesjonalnego wizerunku marki.

Chcesz zrealizować profesjonalny, wysokiej jakości film instruktażowy czy szkoleniowy? Zajmiemy się jego produkcją od A do Z! Razem z Tobą opracujemy jego koncepcję, podpowiemy najlepsze rozwiązania i wyprodukujemy go szybko i w doskonałej jakości! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Formularz kontaktowy
0
Kliknij i oceń
[Wszystkich ocen: 1 Średnia ocen: 5]