fbpx

Filmy korporacyjne

  • Nowoczesny sprzęt do wymagających realizacji
  • Profesjonalne kreowanie wizerunku Twojej firmy
  • Indywidualne podejście do projektu

Specjalnym rodzajem filmów wizerunkowych są filmy korporacyjne. Ich założenia są bardzo zbliżone do siebie – z tym że w przypadku tych drugich konieczne jest ukazanie znacznie szerszej perspektywy. Wiąże się to z trudnością wybrania określonych treści i stworzeniem z nich spójnej, ciekawej całości. Produkcja filmów korporacyjnych to nasz czarny koń, wygrywający w każdej gonitwie.

Profesjonalna produkcja filmów korporacyjnych

Filmy korporacyjne – produkcja takich filmów – wymaga odmiennych koncepcji i niesztampowego podejścia do często trudnych tematów, zawiłych profesji, skomplikowanych urządzeń i procedur. To jednak w tworzeniu filmów korporacyjnych jest najciekawsze – szukanie prostoty w sprawach nieoczywistych i dostępnych jedynie wąskiemu gronu specjalistów.

Niebagatelne znaczenie w samych filmach korporacyjnych ma Internet – główne źródło rozpowszechniania informacji na temat absolutnie wszystkiego, co otacza człowieka. Film korporacyjny musi być więc nie tylko profesjonalny i „sztywny” w swoich ramach, ale jednocześnie „jadalny” dla człowieka, któremu firma ma zostać bliżej przedstawiona i oswojona.

 

Jak powstają filmy korporacyjne?

Tworząc dobry film korporacyjny, nie pytamy co to jest ani jak ugryźć ten temat – po prostu działamy.

Pierwszym etapem tworzenia takiej produkcji jest zdobycie jak największej liczby danych od klienta – im więcej otrzymamy wskazówek oraz informacji, tym lepiej będziemy mogli przygotować scenariusz.

Właśnie – scenariusz to rzecz, nad którą szczególnie się pochylamy; to owoc wielogodzinnych przemyśleń, przerzucania się pomysłami, rozwiązaniami i wyszukiwania niezliczonych możliwości. Na dalszym etapie przygotowywany jest sprzęt, który będzie w stanie sprostać tworzeniu filmu korporacyjnego.

Kolejny etap zdjęć i nagrywania wymaga ścisłej współpracy z klientem – obserwując na bieżąco postępy w pracy oraz kolejne kadry jest w stanie przekazywać swoje uwagi, przez co możliwe jest stworzenie obrazu w pełni satysfakcjonującego dla zamawiającego. Jeśli chodzi o film korporacyjny, cena uzależniona jest od całości – rozmachu, koncepcji, godzin przeznaczonych na przygotowania oraz spędzonych nad nagrywaniem i montowaniem całości nagrania.

Filmy korporacyjne – co to jest?

Nie dla każdego, nie zawsze i nie od razu wiadome jest, co to jest film korporacyjny. Atrakcyjna forma sprawia, że przypomina spot – wiele zależy od charakteru firmy, ale może być emocjonalny, poruszający, uderzający w nieco wrażliwsze tony. Z drugiej strony subtelnie zachęca do przyjrzenia się z bliska ofertom, propozycjom produktowym czy usługom. A do tego jest po prostu przedstawieniem się i wyłożeniem na stół swoich kart.

Na potrzeby dzisiejszych odbiorców filmy korporacyjne tworzone są w więcej, niż tylko ojczystym języku – to aspekt, który także wiele mówi o poziomie prezentowanej marki. Każdy tworzony przez nas film korporacyjny niesie za sobą nie tylko ładunek informacyjny czy marketingowy – to także czysta, artystyczna ekspresja. Przekonaj się, że warto ją uwolnić!

Formularz kontaktowy

0

Kliknij i oceń
[Wszystkich ocen: 2 Średnia ocen: 5]