fbpx

Filmy wizerunkowe

  • Nowoczesne zaplecze techniczne
  • Profesjonalne budowanie wizerunku Twojej firmy
  • Kreatywne podejście do tworzenia filmu wizerunkowego

Wizerunek to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy – nie tylko jako firma czy artysta, osoba popularna, ale jako człowiek jako taki. Chcąc dać się poznać innym, warto zrobić to profesjonalnie – to jedyny sposób, żeby zyskać. A my jesteśmy w tworzeniu filmów wizerunkowych po prostu najlepsi.

Profesjonalne filmy wizerunkowe

Nakład czasu i pracy nad produkcją filmów wizerunkowych jest niepomiernie większy niż w przypadku spotów czy filmów promocyjnych. Powód jest prosty – to sposób, w jaki klienci będą postrzegać daną markę – i tym samym jej produkty – będzie bezpośrednio przekładać się na popyt. Dobry film wizerunkowy powstanie tylko w sytuacji, w której do jego nakręcenia zostanie wykorzystany specjalistyczny sprzęt.

Do tworzenia naszych produkcji wykorzystujemy m.in.: Green Screen studio, system MOCAP, kamerę RED, dźwig filmowy pro-aim, kamerki GoPro i lustrzanki Fuji oraz profesjonalne oświetlenie NANLITE i APATURE. Wszystko przystosowane do ciężkiej, wytężonej pracy co składa się na ostateczny sukces.

Filmy wizerunkowe idealnie dobrane do Twojej firmy

Koncepcja jest najistotniejszym elementem filmu wizerunkowego. W dobie tak rozwiniętych mediów i ludzi, którzy dzięki Internetowi widzieli w zasadzie wszystko, stworzenie zaskakujących treści i niepowtarzalnych obrazów jest nie lada wyzwaniem. Wyzwaniem, które chętnie podejmujemy każdego dnia.

Filmy wizerunkowe muszą przyciągać uwagę klienta od razu, od pierwszych sekund go porywać, wciągać, intrygować – to jedyny sposób, aby skutecznie wyróżnić się na tle niemałej konkurencji. Siła Internetu sprzyja rozpowszechnianiu filmów wizerunkowych; musi znaleźć się dla nich jedynie ciekawa forma.

Wypromowanie produktu i ukazanie konkretnej firmy z innej perspektywy, wymaga przede wszystkim słuchania – dlatego słuchamy, co nasi Klienci pragną przekazać innym, jakie są ich założenia, cele, aspiracje, dążenia, gdzie szukają dla siebie miejsca, jak postrzegają sami siebie. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie dyskutować nad najlepszymi ideami, przerzucać się pomysłami na nowatorskie ujęcia filmów wizerunkowych. Stworzymy dla ciebie wideo idealne, kiedy tylko sam dasz się nam poznać bliżej.

Jak działają filmy wizerunkowe?

Popularność filmów wizerunkowych nie jest przypadkowa. Na pierwszym miejscu należy wspomnieć o ocieplaniu wizerunku – zabieg ten najlepiej sprawdza się nie tylko w przypadku gigantycznych korporacji czy marek wchodzących dopiero na rynek, ale i firm, które dzięki takiemu rodzajowi promocji chce pokazać się szerszej publiczności i zdobyć więcej klientów. Produkcja filmów wizerunkowych jest też integralną częścią scenicznego życia artystów, o czym najlepiej wie współpracujący z nami Dawid Kwiatkowski. Filmy wizerunkowe w przypadku artystów tworzone są oczywiście w celach promocyjnych, jednak korzystają z nich też sami fani, wyszukujący w sieci właśnie takie treści z ulubionymi piosenkarzami, aktorami czy influencerami.

Nie można zapominać, że filmy wizerunkowe są niejako naszą wizytówką – stanowią telegraficzny skrót wyznawanych wartości, idei, przekonań. To dla klienta najszybsza droga do przekonania się, czy dana marka jest dla niego odpowiednia i czy trafia w jego gust. Naszym zadaniem jest przekonanie każdego klienta do zapoznania się z promowaną marką – zawsze i bez wyjątku.

Gdzie można wykorzystać filmy wizerunkowe?

Filmy wizerunkowe to gotowa reklama w artystycznej formie, jej wykorzystanie zależy więc jedynie od operatywności osoby odpowiedzialnej za marketing oraz od wyobraźni. Od dłuższego czasu można zauważyć, że chętnie wybieranym przez firmy kanałem przekazu informacji oraz reklamy jest Internet i to właśnie tutaj najczęściej umieszczane są szeroko rozumiane filmy wizerunkowe.

Przede wszystkim gotowy film wizerunkowy powinien znajdować się w widocznym i łatwo dostępnym punkcie firmowej strony www. Do rozpowszechniania treści warto wykorzystywać także wszechobecne media społecznościowe, popularne portale czy serwisy audiowizualne. Dzięki współpracy z nami zyskujesz zatem gotowe narzędzie do poszerzania bazy swoich klientów, z którego możesz korzystać w wielu miejscach w sieci.

 

Zobacz też: Filmy korporacyjne

Formularz kontaktowy

0

Kliknij i oceń
[Wszystkich ocen: 1 Średnia ocen: 5]