fbpx

Nagrania z drona

Nagrywanie filmów za pomocą drona to bardzo modny i popularny sposób na uwiecznienie ważnych wydarzeń. Ta sama technika znajduje szerokie zastosowanie w reklamie.

Zdjęcia z drona, jak również inne materiały uzyskane z jego pomocą, są niezwykle ciekawym, a jednocześnie skutecznym narzędziem do promocji firmy czy uwiecznienia wyjątkowych chwil i miejsc z innej perspektywy.

Jeśli nie dysponujesz własnym sprzętem lub brak Ci odpowiedniej wiedzy czy umiejętności, skorzystaj z naszej usługi. Profesjonalne nagrywanie filmów dronem to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja.

  • Filmy, które robią wrażenie
  • Kreatywne podejście do projektu
  • Profesjonalny sprzęt i montaż

Zdjęcia z drona – pomysł na promocję Twojej firmy

Kamerowanie z powietrza tworzy niezwykle ciekawe materiały promocyjne. Ujęcia z drona są nietuzinkowe, kreatywne, inne niż wszystkie i na pewno potrafią zaskoczyć. Ale to niejedyne zalety tego rozwiązania. Jest ich znacznie więcej.

Szerokie zastosowanie

Pozyskiwane tą nietuzinkową metodą materiały mogą posłużyć do przygotowania spotu reklamowego, teledysku muzycznego czy filmu nawiązującego tematyką do usługi, jaką świadczy Twoja firma. Dzięki zdjęciom z drona, każda kampania reklamowa czy promocyjna zyska sporo świeżości i oryginalności.

Wysoka jakość obrazu

Drony wykorzystywane do tych celów w naszej firmie to nowoczesne urządzenia DJI. Dzięki temu uzyskiwane z nich obrazy:

  • Zaskakują doskonałą jakością 4K
  • Zapewniają idealną widoczność
  • Gwarantują wierne oddanie kolorów
  • Pomagają zwrócić uwagę na ważne detale

Bezproblemowa i szybka realizacja

Kamerowanie z powietrza to metoda, która nie wymaga tworzenia dodatkowego zaplecza. Oznacza to również brak konieczności zaangażowania dodatkowych środków.

Ujęcia z drona to niejedyna metoda, dzięki której może powstać atrakcyjna wizualnie produkcja reklamowa. Jako specjaliści od nagrań, wykorzystujemy najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt montażowy. Dzięki niemu jesteśmy w stanie stworzyć jedyne w swoim rodzaju ujęcia, w tym także zbliżenia i panoramy.

Posiadamy własne studio green screen. Zajmujemy się także tworzeniem w Metaverse. Dzięki temu zwykły spot reklamowy może zamienić się w niezwykłą – wirtualną podróż. 

Zobacz też: Spoty reklamowe – produkcja

Formularz kontaktowy

0

Kliknij i oceń
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocen: 0]