fbpx

Produkcja teledysków

Jesteś początkującym artystą? A może działasz już długo na scenie muzycznej, ale potrzebujesz nowego, świeżego spojrzenia na Twoją twórczość? Niezależnie od tego, jakie masz doświadczenie, przykuwający uwagę i ciekawy teledysk muzyczny to dziś absolutna podstawa!

Zajmujemy się profesjonalną produkcją teledysków. Współpracowaliśmy do tej pory z wieloma gwiazdami polskiej muzyki. Dobrze wiemy, jak stworzyć klip, który zapada w pamięć i podkreśla to, co w branży muzycznej najważniejsze – wyjątkowość każdego artysty i emocje, jakie niesie ze sobą muzyka. Dodatkowo jako jedyni na Śląsku potrafimy w pełni łączyć nasze studio green screen z wirtualnymi produkcjami. To najlepszy sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Nasza propozycja dla Ciebie to kompleksowa produkcja teledysków muzycznych, od tworzenia scenariusza, poprzez kręcenie klipu, aż po postprodukcję, czyli profesjonalny montaż teledysków, nawet w metaverse.

  • Profesjonalne nagrywanie i montaż teledysków
  • Nieszablonowe pomysły dostosowane do Twoich wymagań
  • Klip, który idealnie połączy przekaz obrazu z Twoją muzyką

 

Produkcja klipów – od czego zacząć?

Nie ma dziś sukcesu na scenie muzycznej bez dobrego teledysku. Niezależnie od tego, czy Twoja pasja to pop, rock, rap, elektronika czy ciężkie brzmienia, wideoklip to najlepszy sposób, by znaleźć nowych fanów, przebić się do masowej świadomości czy po prostu zarobić na współpracy reklamowej, by mieć więcej pieniędzy na Twoją muzyczną pasję.

Jak się zabrać do stworzenia klipu, który pokaże innym, jak bardzo wyjątkowa jest Twoja muzyka? Po pierwsze, znajdź studio filmowe, które ma bogate portfolio, nowoczesny sprzęt, zna najnowsze trendy, a przede wszystkim serce do muzyki! Chcesz usłyszeć dobrą wiadomość? Właśnie je znalazłeś! Już dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy razem zrobić!

Kręcenie teledysków – jak pracujemy?

Nagrywanie teledysków to nasza specjalność! Stworzymy Ci klip, który będzie idealnym dopełnieniem Twojej muzyki. Masz już pomysł na teledysk? Świetnie! Chętnie go poznamy. Przekujemy Twój dobry koncept na profesjonalny scenariusz, a następnie zajmiemy się od A do Z produkcją wideoklipu i jego montażem. Nie masz pomysłu na teledysk? Nie ma problemu! Pokaż nam swój utwór, a my zajmiemy się stworzeniem pomysłu na teledysk, który porwie Twoich fanów!

Produkcja wideoklipów to skomplikowane przedsięwzięcie. Wymaga doskonałej logistyki, nowoczesnego sprzętu, kreatywności i znajomości rynku muzycznego. Mamy to wszystko! Dysponujemy profesjonalnym studiem filmowym green screen. Jako jedyni w Polsce mamy system Motion Capture (moCap), który przechwytuje ruchy aktorów i przenosi je do przestrzeni 3D. W swojej pracy wykorzystujemy na co dzień innowacyjne technologie, wirtualną produkcję w metaverse oraz najnowocześniejszy sprzęt wideo.

Realizacja teledysków – poszczególne etapy

Produkcja teledysków muzycznych składa się z kilku różnych etapów. Wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu kreatywnego. Na jego podstawie tworzymy profesjonalny scenariusz i opracowujemy wszystkie szczegóły realizacyjne. Kolejny etap to nagrywanie teledysków.

Ostatnim, równie ważnym etapem jest postprodukcja, czyli montaż teledysków, który łączy obraz z dźwiękiem i nadaje ostateczny kształt klipom. Jeśli zdecydujesz się na wirtualną produkcję, wykorzystamy nasze studio green screen i wprowadzimy Ciebie oraz twoją ekipę do metaverse. W naszym studio mamy profesjonalne pomieszczenie do nagrywania dźwięku i odsłuchu, więc spokojnie możemy poprowadzić każdy etap twojego muzycznego projektu.

Co sprawia, że niektóre wideoklipy odnoszą sukcesy, mają setki tysięcy czy miliony odsłon, a inne przechodzą bez echa? Liczy się dobry pomysł, świetna fabuła, spójność z wizerunkiem artysty i znajomość aktualnych trendów muzycznych. Osiągniesz to, współpracując z firmą, która oferuje profesjonalną produkcję teledysków i wyróżnia się zaangażowaniem na każdym etapie kręcenia klipu.

Jesteśmy profesjonalną firmą – teledyski to nasza specjalność!

Do tej pory pracowaliśmy już z wieloma znakomitymi artystami. Zrobiliśmy im teledyski, które przykuwają uwagę, wciągają widzów i pomagają wypromować twórczość. Teraz możemy pracować dla Ciebie!

Ile kosztuje produkcja teledysków? Cennik zależy od scenariusza, rodzaju użytego sprzętu i czasu pracy naszego zespołu. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój pomysł, a w krótkim czasie otrzymasz od nas wycenę!

Robienie wideoklipów to nie tylko nasza praca. To pasja, która napędza nas do działania. Z przyjemnością połączymy tę pasję i wiedzę, jak się robi dobre klipy z Twoją znakomitą muzyką. Razem stworzymy teledysk, który doda Ci skrzydeł i otworzy przed Tobą dalsze możliwości rozwoju Twojej kariery!

 

Formularz kontaktowy
0
Kliknij i oceń
[Wszystkich ocen: 1 Średnia ocen: 5]