fbpx

Relacje z imprez, koncertów i eventów

Wyróżnij się na tle konkurencji, buduj profesjonalny wizerunek firmy i pozwól Twoim gościom, klientom oraz pracownikom wracać do miłych chwil dzięki dynamicznym relacjom z eventów. Film z eventu to najlepszy sposób, by zyskać popularność w sieci! Przygotujemy go dla Ciebie szybko i profesjonalnie!

  • Nowoczesne technologie
  • Kreatywne pomysły
  • Nowoczesny sprzęt

Film z eventu, koncertu, konferencji, spotkania firmowego czy targów

Zrealizujemy dla Ciebie wideo z dowolnego wydarzenia.

Nasze filmy to połączenie nowoczesnej technologii z kreatywnymi pomysłami. Dobrze zrealizowane wideo z eventu to dużo więcej niż pamiątka po dobrej zabawie czy wartościowym spotkaniu. To świetne narzędzie promocyjne, które pokaże Twój biznes od dobrej strony i pomoże Ci zaistnieć w sieci na szerszą skalę.

Film z koncertu

Oferujemy profesjonalne filmowanie imprez i nagrywanie koncertów, konferencji, targów, spotkań firmowych oraz filmy szkoleniowe. Wyróżnia nas nowoczesna technologia – jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy możliwość produkcji metaverse, w której można stworzyć świat w najlepszej jakości VR.

Posługujemy się doskonałym sprzętem – studio Green Screen, dysponujemy też systemem Motion Capture (moCap), który przechwytuje ruchy aktorów i przenosi je do przestrzeni 3D.

Nasze kreatywne podejście to gwarancja, że wyprodukowany przez nas film z eventu doda skrzydeł Twojemu biznesowi!

Formularz kontaktowy
0
Kliknij i oceń
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocen: 0]